Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /users/0032/sh220023/www/rolety-opole.pl/components/com_k2/models/item.php on line 763
PA 39

PA 39

Profil roletowy aluminiowy, wypełniony pianką poliuretanową do zastosowania we wszystkich systemach roletowych. Charakteryzuje się dobrą izolacyjnością termiczną i dźwiękową.

W roletach zewnętrznych, w których zastosowano profil PA 39, z uwagi na jego smukły kształt i niewielką wysokość oraz wagę mamy możliwość wyboru rodzaju napędu: ręcznego, sprężynowego lub elektrycznego. PA 39 oferowany jest w wersji z perforacją lub bez, w szerokiej gamie kolorystycznej zbliżonej do palety RAL.

Profile charakteryzują się bardzo dobrą trwałością zabarwienia i wysoką wytrzymałością na ścieranie. Profil odporny jest na działanie czynników atmosferycznych.

Profile aluminiowe należą do produktów ekologicznie czystych. Wypełniająca je pianka jest wolna od związków freonu, a farby używane do produkcji nie zawierają kadmu.

Specyfikacja techniczna:


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /users/0032/sh220023/www/rolety-opole.pl/templates/gk_quark/html/com_k2/templates/default/item.php on line 294

Profil PA 39 dostępny jest w kolorach: