Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /users/0032/sh220023/www/rolety-opole.pl/components/com_k2/models/item.php on line 763
PA 40

PA 40

Profil roletowy aluminiowy wypełniony pianką poliuretanową. Przeznaczony jest do wykorzystania w roletach zewnętrznych okiennych, wnękach drzwiowych oraz niedużych rozmiarów witrynach. Z uwagi na lepsze parametry techniczne, profil jest grubszy i wyższy od podstawowego profilu PA 39, jest bardziej stabilny natomiast dobre średnice nawojowe pozwalają na zastosowanie tego profilu w skrzynkach o niewielkich rozmiarach.

Dzięki piance wypełniającej profil, odznacza się dobrą izolacyjnością termiczną i dźwiękową. Wypełnienie rolet profilem PA 40 umożliwia stosowanie napędu ręcznego, sprężynowego lub elektrycznego.

PA 40 oferowany jest w wersji z perforacją lub bez, w szerokiej gamie kolorystycznej zbliżonej do palety RAL.

Profile charakteryzują się bardzo dobrą trwałością zabarwienia i wysoką wytrzymałością na ścieranie. Profil odporny jest na działanie czynników atmosferycznych.

Profile aluminiowe należą do produktów ekologicznie czystych. Wypełniająca je pianka jest wolna od związków freonu, a farby używane do produkcji nie zawierają kadmu.

Specyfikacja techniczna:


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /users/0032/sh220023/www/rolety-opole.pl/templates/gk_quark/html/com_k2/templates/default/item.php on line 294

Profil PA 40 dostępny jest w kolorach: