Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /users/0032/sh220023/www/rolety-opole.pl/components/com_k2/models/item.php on line 763
PA 45

PA 45

Profil roletowy aluminiowy wypełniony pianką poliuretanową.Przeznaczony jest do wykorzystania w roletach okiennych, wnękach drzwiowych oraz niedużych rozmiarów witrynach.

Profile te charakteryzują się lepszymi parametrami technicznym co za tym idzie są bardziej stabilne. Jednocześnie dobre średnice nawojowe pozwalają na zastosowanie tego profilu w skrzynkach o niewielkich rozmiarach.

Dzięki piance wypełniającej profil, odznacza się on dobrą izolacyjnością termiczną i dźwiękową. Niewielka waga pozwala na użycie napędu ręcznego, sprężynowego lub elektrycznego sterowania. PA 40 oferowany jest w wersji z perforacją lub bez, w szerokiej gamie kolorystycznej zbliżonej do palety RAL.

Profile charakteryzują się bardzo dobrą trwałością zabarwienia i wysoką wytrzymałością na ścieranie. Profil odporny jest na działanie czynników atmosferycznych.

Profile aluminiowe należą do produktów ekologicznie czystych. Wypełniająca je pianka jest wolna od związków freonu, a farby używane do produkcji nie zawierają kadmu.

Specyfikacja techniczna:


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /users/0032/sh220023/www/rolety-opole.pl/templates/gk_quark/html/com_k2/templates/default/item.php on line 294

Profil PA 45 dostępny jest w kolorach